Sotka järelmaksuga 12 kuud intress 0%! Loe lisa siit!
NICO NURGADIIVANVOODI
Mõnusalt väike ja samas mahuka pesukastiga kodumaine Nico nurgadiivanvoodi on sobilik just väiksemasse kodusse.
Komplekti kuulub kaks diivani kangaga samas toonis dekoratiivpatja.
Vajadusel saab Nico diivani muuta voodiks ettepoole avaneva voodimehhanismi abil. Magamisosa mõõdud 187x125cm.
Magamisel soovitame kindlasti kasutada kattemadratsit, et kaitsta diivani kangast ning tagada ühtlasi parem magamismugavus.
Diivani nurgaosa käelisust saab kokkupaneku käigus ise valida.
karkass kasevineer+männipuit, istmeosas sik-sak vedrud ja poroloon, seljapatjades poroloon+avatud kiud. jalad puidust tumepruunid. magamisosa 187x125cm. panipaigaga.
Brutokaal | 75 |
---|---|
Istumiskõrgus | 45 |
Kõrgus | 75 |
Laius | 214 |
Maht | 1.5 |
Netokaal | 69 |
Osadena | Jah |
Pakkide arv | 2 |
Sügavus | 153 |
Tarneaeg juhul, kui ei ole laos | 6 n |
Tootjamaa | EESTI |

Laius - X | 214 cm |
---|---|
Kõrgus - Y | 75 cm |
Sügavus - Z | 153 cm |
Istumiskõrgus | 45 cm |
Netokaal | 69 kg |
Brutokaal | 75 kg |
Maht | 1.5 m³ |
Transport Tallinnas/Harjumaal, Tartus, Pärnus ja Narvas
Tallinnas/Harjumaal, Tartus, Pärnus ja Narvas toimetab kauba Teile koju Sotka transport.
Kauba saabumisel lattu saadetakse Teile SMS-teade, mis sisaldab kojuveo aega. Juhul, kui pakutud aeg ei sobi, võtke palun ühendust vastava kauplusega. Kaup tuuakse Teile tuppa.
Transpordi maksumus on 35€, sisaldab kortermaja korrusetasu. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost.
Transport ülejäänud Eestis
Ülejäänud Eesti piirkondadesse toimetab Teie tellitud kauba DPD kuller E-R kella 10-17.
Kauba saabumisel lattu saadetakse Teile SMS-teade. Kui kauba ja transpordi eest on 100% tasutud, antakse see üle DPD kullerile, kes võtab Teiega ühendust 2-3 tööpäeva jooksul.
Transpordi maksumus on 35€ ja kuller toimetab kauba maja välisukseni. Palume kaubaalus kullerile tagastada!
Tulen ise järele
E-poest tellitud kaubad tarnitakse Teie poolt tellimusele märgitud lattu. Tellitud kaupadega on soovi korral võimalik enne väljastamist laos tutvuda. Kaup väljastatakse laost Sotka kaubamüügilepingu või Sotka e-poe arve ning isikut tõendava dokumendi alusel.
Juhul, kui olete kaubamüügilepingu või arve kaotanud (või järele tuleb kolmas isik), palume ühendust võtta vastava Sotka kauplusega. Kaupluste ja ladude lahtiolekuajad leiate siit.