Makseviisid

 

1. Makstes pangalingiga

Valides Sotka e-poes makseviisiks pangalingi suunatakse Teid valitud internetipanka, kus näete eeltäidetud maksekorraldust. Pangalingiga saab tasuda ainult kogu kauba maksumuse. Tasumisel on makse saajaks Maksekeskus AS, keda Müüja on volitanud enda nimel makseid vastu võtma.  Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

Eelarvelised riigiasutused ja firmad, kes soovivad tasuda ülekandega, palun esitada ostutellimus koos ettevõtte andmetega aadressile e-pood@sotka.ee

 

 

 

2. Makseviis SOTKA 3

SOTKA 3 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!


Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel SOTKA 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks SOTKA 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID lahendusega.

• Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
• Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
• Minimaalne ostukorvi summa SOTKA 3 kasutamisel on 60 EUR.
• SOTKA 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

SOTKA 3 makseviisi tingimused

SOTKA 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. SOTKA 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

SOTKA 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52                                                                                 

Sotka e-poe järelmaksu võimalused

1. SOTKA järelmaks

 

 

Sotka järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Sotka järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Sotka järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

Sotka järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Sotka järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709). Rohkem infot ESTO kohta: www.esto.ee

Sotka järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

Sotka järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Sotka järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.

 

2. TF järelmaks

Peale soovitud toodete ostukorvi lisamist on Teil võimalus taotleda järelmaksu. Järelmaksu saamiseks peab Teie regulaarne sissetulek võimaldama Teil järelmaksu osamaksete tasumist ilma, et tekiks raskusi järelmaksu osamaksete või teiste kohustuste täitmisel. Sotka e-pood pakub järelmaksu taotlemiseks TFBank  järelmaksu.

TF järelmaks on Indoor Group AS ja TF BANK AB koostöös pakutav järelmaksutoode, mis võimaldab tasuda kauba eest osadena.

Järelmaksuperioodil kuni 12 kuud on intress 0%. 
Lepingu sõlmimise tasu on 35,90€. See jagatakse järelmaksu perioodiga ja lisatakse kuumaksele koos haldustasuga 2,99€/kuu. Sissemakse ei ole kohustuslik - omafinantseering alates 0%. 
Peale 12 kuud on  intress 11,9% algsummalt aastas
Laenuperioodi saab valida 3 - 60 kuud.
 

Enne järelmaksu taotlemist palun tutvu ka järelmaksu tingimustega:

  • Laenu paindlikkus on summas 100€ kuni 7 500€. Laenuotsus tehakse kiiresti, vastuse saab mõne minutiga 
  • Lepingu sõlmimise tasu on 35,90€. See jagatakse järelmaksu perioodiga ja lisatakse kuumaksele koos kontohaldustasuga 2,99€/kuu
  • Järelmaksu saad taotleda, kui oled 18 - 75.a Eesti Vabariigi kodanik või Eestis elav kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik 
  • Laenu taotledes palume esita ka oma isikut tõendav dokument. Selleks sobivad: ID-kaart, pass, elamisloa kaart
  • Iga konkreetse lepingu krediidikulukus sõltub sõlmimise ajahetkest 
  • Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1245-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% algsummalt aastas, lepingutasuga 35,9€ ja haldustasuga 2,99€ kuus on krediidi kulukuse määr 10,68%, kuumakse suurus 109,73€ ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1316,78€.