Transport

 

 

 

 

Transport Tallinna linnas / Harjumaal, Tartu linnas ja Pärnu linnas

 

Tallinna linnas, Harjumaal, Tartu linnas ja Pärnu linnas toimetab kauba Teile koju Sotka transport.
Kauba saabumisel lattu saadetakse Teile SMS-teade, mis sisaldab kojuveo aega. Juhul, kui pakutud aeg ei sobi, võtke palun ühendust vastava kauplusega. Kaup tuuakse Teile eramaja, paarismaja või korrusmaja esikusse kokkulepitud ajal.
Transpordi maksumus on 49 €, sisaldab kortermaja korrusetasu. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost. 

 

Transport ülejäänud Eestis

 

Ülejäänud Eesti piirkondadesse toimetab Teie kaubad ViaEkspressi kuller E-R kella 10-17.
Kauba saabumisel lattu saadetakse Teile SMS- teade. Kui kauba ja transpordi eest on 100% tasutud, antakse see üle kullerilekes võtab Teiega ühendust 3-4 tööpäeva jooksul.
Transpordi maksumus on 49 € ja kuller toimetab kauba maja välisukseni. Palume kaubaalus ViaEkspressi kullerile tagastada.
NB! Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.

 

Tarne SMARTPOST pakiautomaati

 

Väiksemõõdulisi tooteid on võimalik tellida ka meie e-poest SMARTPOST pakiautomaatidesse. Pakiautomaadi maksumus on 3,5 EUR. Kauba saabumisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS teel. 

 

Tulen ise järele

 

E-poest tellitud kaubad tarnitakse Teie poolt tellimusele märgitud lattu. Tellitud kaupadega on soovi korral võimalik enne väljastamist laos tutvuda. Kaup väljastatakse laost Sotka kaubamüügilepingu või Sotka e-poe arve ning isikut tõendava dokumendi alusel.
Juhul, kui olete kaubamüügilepingu või arve kaotanud (või järele tuleb kolmas isik), palume ühendust võtta vastava Sotka kauplusega. 
Kaupluste ja ladude lahtiolekuajad leiate siit.