Transport

 

Transport Tallinnas/Harjumaal, Tartus ja Pärnus.

Tallinnas/Harjumaal, Tartus ja Pärnus toimetab kauba Teile koju Sotka transport.
Kauba saabumisel lattu saadetakse Teile SMS-teade, mis sisaldab kojuveo aega. Juhul, kui pakutud aeg ei sobi, võtke palun ühendust vastava kauplusega. Kaup tuuakse Teile eramaja, paarismaja või korrusmaja esikusse kokkulepitud ajal.
Transpordi maksumus on 49€, sisaldab kortermaja korrusetasu. Kauba ja transpordi eest peab olema 100% tasutud enne kauba väljastamist laost. 

Transport ülejäänud Eestis

Ülejäänud Eesti piirkondadesse toimetab Teie kaubad Kaubaekspressi kuller E-R kella 10-17.
Kauba saabumisel lattu saadetakse Teile SMS- teade. Kui kauba ja transpordi eest on 100% tasutud, antakse see üle kullerilekes võtab Teiega ühendust 3-4 tööpäeva jooksul.
Transpordi maksumus on 49 € ja kuller toimetab kauba maja välisukseni. Palume kaubaalus Kaubaekspressi kullerile tagastada.
NB! Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.

Tulen ise järele

E-poest tellitud kaubad tarnitakse Teie poolt tellimusele märgitud lattu. Tellitud kaupadega on soovi korral võimalik enne väljastamist laos tutvuda. Kaup väljastatakse laost Sotka kaubamüügilepingu või Sotka e-poe arve ning isikut tõendava dokumendi alusel.
Juhul, kui olete kaubamüügilepingu või arve kaotanud (või järele tuleb kolmas isik), palume ühendust võtta vastava Sotka kauplusega. 
Kaupluste ja ladude lahtiolekuajad leiate siit.